BİZİ YALNIZ BIRAKMAMAK İÇİN LÜTFEN ;

16.02.2010

GÖĞÜS SIKILAŞTIRICI BAKIM

Kadınların belkide en büyük sorunu zamanla vücutta oluşan deformasyonlardır..Aynaya baktığımız zaman kendimizi güzel ve bakımlı görmek hepimizin hoşuna gider.Fakat zamanla hamilelik,kilo vb. gibi nedenlerden vücudumuzda deformasyonlar meydana gelir. Özelliklede göğüsler de  hamilelik ve emzirme evresinden sonra sarkmalar ve  ciltte gevşemeler oluşur. Ve bu durum bayanları hem görsel hemde sağlık açısından çok rahatsız eder. Bunun için bazı firmalar özel solisyonlar , bakım kremleri. v.s. geliştirme yolunda çalışmalar yapmaktadır. Cerrahi müdahaleye alternatif bu ürünler kadınların da hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu ürünlere bir örnek Venüs firmasının ürettiği Göğüs sıkılaştırıcı bakım serumudur. Bu sadece kalitesini bildiğim için tavsiye edebileceğim bir örnek.Lütfen aldığınız kozmetik ürünlerin Sağlık bakanlığı onaylı ürünler  olmasına dikkat ediniz.Gerekirse kullanmadan önce bir uzmana danışınız. ÖNCE SAĞLIK!!!

VENÜS `DEN GÖĞÜS SIKILAŞTIRICI BAKIM
Açıklama
Venus, göğüse daha fazla destek sağlayan, formda ve kompakt bir yapı kazandıracak olan, göğsün deri yapısına ve hassasiyetine uygun bu yeni solüsyonu geliştirmiştir. Zamanın ve hamileliğin yol açtığı etkilere karşı son derece etkili kozmetik bir müdahaledir.
Etkileri

Üstün etken maddelere sahip bu ürün, daha güzel bir vücuda sahip olabilmeniz için çalışır.

- İçerisindeki germe özelliğine sahip bir dizi etken madde sayesinde destekleyici tipte deri dokularını doğal bir “göğüs kaldırıcı” etki ile güçlendirir.

- Aktif fito-kompleks etken maddeleriyle, bu organın derisindeki esneme kabiliyetinden yararlanarak göğüsteki şişkinliği azaltır.

- Kiloda görülen hızlı değişimlerin ve emzirmenin etkisiyle deri dokularında ortaya çıkan ilerlemiş sarkma-gevşeme eğilimlerinin önüne geçer.

Sonuçları:
Göğüs derisi daha sabit, sert ve elastik bir görünüm kazanır.
Kullanım

Damlalığı sıkarak birkaç damla damlatıp ürün tamamen emilene kadar göğse içten dışa uzanan ritmik hareketlerle masaj yapınız. Son derece konsantre bir formül olduğu için daha ilk uygulamadan itibaren etkisini gösterir. Etkisinin daha güçlü olması için daima banyo veya duştan sonra kullanınız.

Önerilen Egzersizler: Uygulamanın etkisini artırmak ve göğüs kaslarını güçlendirmek için bu basit egzersizi her gün yapmanızı tavsiye ederiz - Ellerinize iki ağırlık alıp kollar yere dik açıyla kıvrılıp kaldırıldıktan sonra ön kollarınızı birbirine yaklaştırılıp uzaklaştırın. 30 ml
nil kozmetik -sahibinden.com

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar

iletişim için;

Etiketler

jet networking (4) göz makyajı (3) oriflame (3) DORE (2) EK İŞ (2) ağrı kesici (2) baklagil (2) balık (2) ek gelir (2) fenerbahçe (2) futbol (2) (2) kozmetik ürünler (2) kusursuz ve dik göğüsler için birkaç egzersiz (2) makyaj malzemeleri (2) pierre cardin (2) rimel (2) su (2) yüzgeç (2) şeker (2) şifalı bitkiler (2) şişe (2) ADAÇAYI (1) Dolu (1) DÜNYA KADINLAR GÜNÜ. (1) Göbek ve karın yağlarında korunmak için karışım (1) Mutfakta hijyen kuralları (1) SİRKE (1) anjin (1) antiseptik (1) avrupa networking (1) ayna (1) badem (1) bebek (1) bitter (1) bronşit (1) börek (1) büfe (1) bıçak (1) cam (1) cilt bakımı (1) deprem (1) detoks (1) dolaşım (1) dolgun dudaklar (1) doğal ürünler (1) dudak kalemi (1) duman (1) duvar (1) ekiş (1) enerji (1) et (1) ev (1) ev kadınları (1) fan (1) fang shui (1) fang shui mekan tasarımı (1) fileto (1) fındık (1) fırın (1) fıstık (1) gargara (1) gebelik (1) gece (1) gevrek (1) gögüs (1) görünmezlik pelerini (1) göz altı halkaları için (1) göz kalemi (1) gül (1) gıda ölçüleri (1) hamile (1) hediye (1) hepatit (1) hindi (1) ilaç (1) kahve (1) kakao (1) kalem (1) kapıda (1) kazanç (1) kağıt (1) kelebek (1) kgelir (1) kil maskesi (1) kozmetik (1) krem (1) krema (1) kremler (1) kristal (1) kulak ağrısı (1) kurabiye (1) kömür (1) kütük puflar (1) lezzet (1) light (1) lkelerden kurtulma yöntemleri (1) mantar (1) maymun.adem ve havva (1) merhem (1) meyan kökü (1) meyve (1) mutfak ürünleri (1) mutfakta kullanılan ölçüler. (1) muz (1) nefes (1) oje (1) operasyon (1) pane (1) para (1) parfüm (1) pembe maske (1) pet şişeden çanta yapımı (1) peynir (1) plates topu (1) pul (1) renault latıtude (1) rende (1) renkler (1) resim (1) resim kalemi (1) ruj (1) selülit gidericiler (1) sigara (1) silgibardak (1) silikon kek kalıbı (1) soğan (1) soğan'ın faydaları ve zararları (1) soğanın özellikleri (1) spor (1) stres (1) sürahi (1) süt (1) sıkılaştırıcı bakım (1) sıkıntı (1) takılar (1) tansiyon (1) tavuk (1) taşan rujlar için (1) tezgah (1) tutuklama (1) un (1) uzman (1) vefat (1) yara (1) yağ (1) yemek (1) yeryüzü (1) yumurta yağ (1) zeytinyağı (1) ÖYKÜ (1) ÜZÜM SİRKESİ (1) çanta asacağı (1) çerçeve (1) çeşni (1) çikolata (1) çiçek (1) çocuk (1) ölüm (1) ülser (1) Şeker Hastalığı (1) ŞİFALI BİTKİLER (1) şike (1)